Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sistem Arena Bilişim, daha önce pek çok büyük projede görev almış network ve sistem mühendislerini bir araya gelmesiyle kurulan proje bazlı bilişim ve teknoloji şirketidir.

Danışmanlık, projelendirme ve bilgi güvenliği konusunda uzman ekibi ile bölgesinde ki çözüm ortaklarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.Kurulduğu günden bu yana kısa sürede pek çok projeyi hayata geçiren Sistem Arena ülkemiz genelinde yeni çözüm ortakları ile çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Sistem Arena Bilişim, entegratör kimliği ile bilişim ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde birleştirerek, tüm Türkiye’de kamu ve özel sektördeki bilişim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Gücünü; mühendis ekibinin tecrübeleri ışığında oluşturduğu yenilikçi, rekabetçi ve verimli iş modelleriyle gerçekleştirdiği pek çok kurumsal proje geçmişinden almaktadır.

VİZYONUMUZ

Sistem Arena Bilişim; çalıştığı tüm müşterilerin teknoloji kullanımlarını en üst düzeyde tutmayı ve müşterilerini güncel teknolojiye dayanan çözümlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirirken, önerilecek yatırımın fiyat/performans dengesini en ideal seviyede tutarak, işletme maliyetini mümkün olan en düşük düzeye çekmeyi amaçlamaktayız.

Operasyonel işlemleri en düşük seviyede tutacak teknolojiler sayesinde müşterilerimizin asıl işlerine odaklanmalarını sağlarken, maliyeti en uygun katma değerli ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Sistem Arena Bilişim;
Teknolojiyi amaç değil işi için bir araç olarak kullanmayı ve bu sayede ürün ve hizmetlerini farklılaştırarak öne çıkarmayı hedefleyen, yatırımları toplam sahip olma maliyetleri ile değerlendirebilen, orta/büyük ölçekli özel şirketler ve kamu kuruluşlarıyla çalışmayı hedeflemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sizlere daha fazla yardımcı olabilecek bilgiler bulunmaktadır.
Hesabınızda farklı domainlere ait e-posta adresleri tanımlayabilirsiniz. Paylaşımlı adres defteri ve takvim özellikleri, yalnızca aynı alan adı için geçerlidir, aynı alan adındaki e-posta hesapları birbiriyle takvim ve adres defteri paylaşabilir.
İletilerinize bağlı olarak 500.000'den fazla saklayabilirsiniz.
Hayır, lisanslı olarak kullandığımız ScanMail™ Suite for Microsoft® Exchange™ ile üstün koruma sağlanmaktadır.
Günlük yedekleme yapılmaktadır.
Outlook, Apple Mail, eM Client, Thunderbird gibi popüler e-posta programlarıyla 100% uyumludur.
Hemen İletişime Geçin!

Tüm soru ve sorunlarınızda yanınızda olduğumuzu bilmenizi ister, bizleri 7 gün 24 saat hiç çekinmeden arayabilir veya bizden teknik destek alabilirsiniz.
KVKK metni'ni okudum, kabul ediyorum. Mesaj Gönder
Whatsapp